Všichni známe motivační citáty kolující po Facebooku a Pinterestu o tom, jak máme dnes být lepší, než včera, že za úspěchem stojí tvrdá práce a bez té ani koláče nejsou. Všechno jsme aplikovali na ty, se kterými spolupracujeme a od podzimu roku 2017 pracujeme na tom, abychom pomáhali rozvíjet potenciál influencerů.

Youtuberům, instagramerům, bloggerkám a dalším osobnostem umožňujeme rozvoj dovedností z různých oblastí, kterým se věnují a zajímají je. Pravidelně pořádáme workshopy s ohledem na to, co tvůrce zajímá a s ohledem na trendy, které jsou aktuální v zahraničí. Díky těmto eventům se potkávají různé osobnosti, jež sdílejí své zkušenosti a dovednosti a navzájem pracují na zlepšení své tvorby a kvalitě obsahu na českých sociálních sítích.

Věnovali jsme se autorskému právu na sociálních sítích s panem doktorem Winterem, technologickému upgradu YouTube videí pod vedením našeho osvědčeného kameramana, Adama Špalka, ale také například programu After Effects.

Na workshopy vždy zveme menší (tzv. mikro) i klasické influencery, kterým se vědomosti probírané na workshopu hodí pro posun v jejich tvorbě a získávání přízně fanoušků. Zatím k nám ale chodí spíše ti, kteří ke svým sociálním sítím přistupují maximálně profesionálně a považují je za prostředek jejich práce. Například Beha (Style With Me), House, Natálie Kotková, Flabgee, A Cup of Style a další.

Díky těmto setkáváním nejen pracujeme na rozšiřování obzorů influencerů, ale také na neustálém zlepšování spolupráce s nimi a nejlepších možných výsledcích našich projektů.