Nový člen týmu - Patrik Rychlý


Nová posila agentury The Hive, Patrik Rychlý.

22/05/2018

Největší personální novinkou našeho Hive týmu je jeho rozšíření díky příchodu našeho kolegy, Patrika Rychlého, na pozici Account Executive. Nastoupil ihned po ukončení bakalářského studia marketingových komunikací na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Tam získal mnoho zkušeností díky roli produkčního projektu Zlin Design Week a komunikoval s klienty i ambasadory události. U nás se věnuje například klientům Stock, Citroën, Korespondance nebo Mondelēz, kterým zajišťuje vhodné tváře do kampaní, dohlíží na realizaci a její hladký průběh.

Pro Patrika jsme si nachystali tři otázky, které vám můžou pomoct poznat naši posilu.

Jak bys vystihl spolupráci s influencery na našem trhu?

Ze zkušenosti a delšího pozorování vyšlo najevo, že si spousta lidí myslí, že influenceři fungují naprosto stejně jako reklama. Rozhodně tomu tak není a je důležité si uvědomit, že influencer je tvůrce vlastího obsahu, kvůli kterému ho klient poptává.

Vždy se samozřejmě snažíme o vyvážení autorského a klientského obsahu, důležité je však zadavatele influencerských kampaní seznámit s tím, že nejdůležitější aspekt spolupráce je výsledný obsah, který musí působit reálně a přirozeně. Influencerský svět si vlastně svým způsobem žije takovým vlastním životem a my ho jen pomáháme formovat do takové podoby, aby byl vždy přijatelný pro cílovou skupinu a všechny spolupracující strany.

Koho z českých a slovenských influencerů rád sleduješ a doporučil bys dál?

Nejvíc mě v tuhle chvíli baví duo Ester&Josefína. Líbí se mi, že přišly s něčím, co je vtipné, neotřelé a zároveň se s tím dokáže ztotožnit úplně každý. Všichni jsme totiž zažili alespoň jeden absurdní rozchod nebo něco, co nás ve vztahu nemile překvapilo.

Co se týká více autorského obsahu, tak holky z 3v1 jsou dalším příkladem toho, co se mi hodně líbí. Parodie toho, jak to u nás chodí, mě nikdy neomrzí a tohle trio prostě ví, jak si udělat srandu.

Jaký je tvůj pracovní sen?

Může to znít trošku divně, ale hrozně rád bych pracoval na kampani s Lady Gaga. :)

Zpátky na zem. Hrozně mě baví to, co zrovna dělám a jsem vděčný za to, že mám možnost se setkávat s takovými lidmi, se kterými se setkávám. Nikdy se mi ani nesnilo o tom, že bych mohl být třeba v nahrávacím studiu s Benem Cristovao.